Nasza kadra
U Cioci Gosi
Aktualności Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum FB

mgr Małgorzata Korzeb

Dyrektor Przedszkola "U Cioci Gosi"

mgr Dorota Wyszomierska

Zastępca dyrektora

Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika, specjalność - Pedagogika Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną.

mgr Małgorzata Kutyna

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Warszawie na kierunku: Nauczania początkowe z wychowaniem przedszkolnym.
Ukończyła Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyte kursy: Pedagogika Marii Montessori, Język migowy, Origami - sztuka składania papieru, Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku przedszkolnemu i szkolnemu, Kurs tkactwa i haftu, Drama, Teatr dziecięcy.

Kinga Jobda

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Ukończyła Kolegium Nauczycielskie na kierunku: pedagogika, w zakresie nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym.

Ukończone kursy:

- "Jak wychowywać wychowawcę"

-"Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku w okresie przedzkolnym i wczesnoszkolnym"

-"Baju, baju w najmłodszym kraju...sztuka opowiadania w przedszkolu"

- Wielozmysłowe oddziaływanie na dzieci w wieku przedszkolnym

Magdalena Olszak

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im.Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunkach: wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną oraz pedagogika przedszkolna.

Elżbieta Szymańska

Kucharz dyplomowany

Dietetyk z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Dzieci uwielbiają jej naleśniki.