Nasza kadra
U Cioci Gosi
Aktualności Zapisy i opłaty Nasza kadra Co robimy Warunki lokalowe Kontakt Archiwum FB

mgr Małgorzata Korzeb

Dyrektor Przedszkola "U Cioci Gosi"

Pani Dorota

Zastępca dyrektora

Magister Pedagogiki Przedszkolnej
Ukończyła Wyższą Szkołę Pedagogiczną Związku Nauczycielstwa Polskiego w Warszawie na kierunku Pedagogika, specjalność - Pedagogika Przedszkolna z Terapią Pedagogiczną.

Pani Małgosia

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Magister Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej
Absolwentka Kolegium Nauczycielskiego w Warszawie na kierunku: Nauczania początkowe z wychowaniem przedszkolnym.
Ukończyła Pedagogikę Ogólną na Uniwersytecie Warszawskim. Odbyte kursy: Pedagogika Marii Montessori, Język migowy, Origami - sztuka składania papieru, Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku przedszkolnemu i szkolnemu, Kurs tkactwa i haftu, Drama, Teatr dziecięcy.

Pani Kinga

Nauczycielka wychowania przedszkolnego

Ukończyła Kolegium Nauczycielskie na kierunku: pedagogika, w zakresie nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym.

Ukończone kursy:

- "Jak wychowywać wychowawcę"

-"Bajkoterapia jako nowoczesna metoda pomocy dziecku w okresie przedzkolnym i wczesnoszkolnym"

-"Baju, baju w najmłodszym kraju...sztuka opowiadania w przedszkolu"

- Wielozmysłowe oddziaływanie na dzieci w wieku przedszkolnym

Pani Basia

nauczycielka wychowania przedszkolenego, logopeda

Magister pedagogiki
Ukończyła:
Studium nauczycielskie - kierunek - Wychowanie Przedszkolne
Wyższą Szkołę Humanistyczną na kierunkach:
Pedagogika ogólna
Pedagogika Społeczno - Wychowawcza
oraz na wydziale Filologii Polskiej - logopedię

Pani Magda

Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Magister Pedagogiki Przedszkolnej i Wczesnoszkolnej
Absolwentka Akademii Pedagogiki Specjalnej im.Marii Grzegorzewskiej w Warszawie na kierunkach: wychowanie przedszkolne z edukacją wczesnoszkolną oraz pedagogika przedszkolna.

Pani Ela

Kucharz dyplomowany

Dietetyk z ponad 20-letnim doświadczeniem zawodowym. Dzieci uwielbiają jej naleśniki.